×
رمز عبور پیش فرض 5 رقم سمت راست کد ملی می باشد در صورتیکه تغییر داده باشید با رمز خود وارد شوید
فراموشی کلمه عبور
×
Wednesday 19 December 2018 | چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷

نتایج جستجوی وان

بهترین مراکز خرید تفلیس

بهترین مراکز خرید تفلیس

گرجستان یکی از کشورهای اروپای شرقی است که مرز بین قاره های اروپا و آسیا را تشکیل داده است. شهرهای تاریخی کوچک، کلیساها و صومعه های دیدنی، مناظر طبیعی زیبا در کنار مردمان مهربان و مهمان نواز گرجستانی باعث شده تا این کشور به یکی از پرطرفدارترین کشورها جهت یک سفر خارجی برای ایرانیان تبدیل شود. از این رو در این بخش تصمیم داریم در مورد مراکز خرید شهر تفلیس، پایتخت گرجستان صحبت کرده و بیشتر با آن ها آشنا شویم. با ما همراه باشید. تفلیس شهر کوچکی است، از این رو تعداد بازارها و مراکز خرید در این شهر خیلی زیاد نیست. اما آشنایی با آن ها می تواند به شما در یک سفر بهتر و خرید عاقلانه تر و موفق تر کمک کند. در ادامه ما بهترین مراکز خرید تفلیس را به ترتیب محبوبیت معرفی می کنیم و از خرید در تفلیس می گوییم .....

قدیمی ترین موزه مردم شناسی کشور

قدیمی ترین موزه مردم شناسی کشور

کاخ ابیض یکی از کاخ‌های زیبای مجموعه‌ کاخ گلستان (در میدان ارگ تهران) است که امروزه به عنوان موزه‌ مردم‌شناسی مورد بازدید عموم قرار می‌گیرد.

گنج نامه همدان

گنج نامه همدان

اگر قصد دارید به همدان سفر کنید و علاقه‌مند به تاریخ هم هستید، یکی از جاذبه‌های گردشگری که به هیچ به عنوان دیدنش را نباید از دست بدهید، گنج‌نامه است. یک مجموعه‌ی تفریحی، تاریخی و طبیعی که قطعا از دیدنش لذت خواهید برد.

جاذبه های گردشگری  و اماکنی در دبی که باید دید

جاذبه های گردشگری و اماکنی در دبی که باید دید

شاید کمتر کسی در چهل سال پیش فکر می کرد که آن بندر کوچک بتواند در این مدت کم چنین رشد خیره کننده ای داشته باشد و در این مدت بتواند به زیباترین، باشکوه ترین، دیدنی ترین و مشهورترین شهر مقصد گردشگری دنیا تبدیل شود.

کاوان گوانجو

کاوان گوانجو

یکی از هتل های 5 ستاره چین ،هتل کاوان گوانجو نام دارد.